درباره ما

ما که هستیم؟

_

ماموریت و چشم انداز ما

شرکت نانوپردازان پیشرو از سال ۸۸ با هدف طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تخصصی در حوزه پزشکی و سلامت شروع به فعالیت نموده است.
در طول سنوات کاری خود بیش از ۱۰ عنوان نرم افزار به جامعه پزشکی و سلامت کشور معرفی و راه اندازی نموده است.
این شرکت از سال ۸۹ لغایت ۹۱ در سه مرحله به عنوان شرکت دانش بنیان در پارک علم و فن آوری دانشگاه تهران مستقر گردید که پس از پایان دوران رشد (مرحله سوم) خود و با اجرایی شدن سامانه LIMS با نام تجاری نانولب ( اولین سامانه آزمایشگاهی غیرپزشکی) نصب و راه اندازی شده و در دانشگاه های علوم پزشکی زیر نظر سازمان غذا و دارو و همچنین آزمایشگاه های همکار اداره کل استاندارد، از پارک علم و فن آوری خارج شده و به عنوان شرکت رشدیافته وارد بازار هدف شده است

مهارت های ما

_

راه اندازی LIMS

به موازات راه اندازی LIMS این شرکت طرح اولیه راه‌اندازی سامانه کنترل و کارشناسی اسناد پزشکی خود را با نام تجاری Nano EMD در بزرگترین شرکت بیمه‌ای درمان تکمیلی کشور (شرکت سهامی بیمه ایران) و با پایلوت در استان کرمانشاه آغاز نمود که این فرایند از سال ۹۰ لغایت ۹۱ به طول انجامید که پس از موفقیت طرح پایلوت سامانه نرم افزاری فوق در کل شرکت سهامی بیمه ایران نصب و راه اندازی گردید (این قرارداد تا به امروز ادامه دارد که در حال حاضر بیش از ۴۰ نفر در پروژه مذکور مشغول به کار می‌باشند).

این شرکت بر اساس تفکر انسان دوستانه مدیران خود و اجرای تعهدات اجتماعی، اقدام به راه اندازی اولین سامانه فروشگاهی اینترنتی بر اساس اجرای اهداف مسئولیت اجتماعی CSR با نام نیکوپی نمود.

نیکوپی Nikoopay.com در اصل یک تجارت اجتماعی( Social EnterPrise ) می باشد. به صورت خلاصه تجارت اجتماعی تجارتی است با هدف کمک به فعالیتهای اجتماعی، امور خیریه، فعالیتهای انسان دوستانه، محیط زیست و … راه اندازی گردد.

نیکوپی در حال حاضر به دلیل مشکلات فراوان مالی شرکت (۱۰۰ درصد درآمد فروشگاه مذکور وقف امور خیریه ای بوده است) متوقف شده و در حداقل میزان فعالیت خود می باشد.

مجوزها:

  • گواهی صلاحیت خدمات انفورماتیک با گرید 3 ( از شورای عالی انفورماتیک کشور) به شماره ۶۴۷۹۲۵
  • نمایندگی ویژه شرکت بیمه ای آتیه سازان حافظ به کدنمایندگی ۲۳۹۳۰۰۹
  • پروانه فعالیت کانون آگهی و تبلیغات به نام نیکوپی ( از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) کد ۰۸۰۱۰۳۷۹

همکاران

_

همکاران و حامیان ما